FAQs (Często zadawane pytania)

Produkt cyfrowy – wszystkie licencje sprzedawane w sklepie firmowym plsoft.pl udostępniane są w postaci elektronicznej tj. po zaksięgowaniu płatności, na adres e-mail Zamawiającego wysyłany jest klucz aktywacyjny oraz link do pobrania instalatora programu. W przypadku, gdy Zamawiający wcześniej zainstalował już wersję demonstracyjną aplikacji nie ma potrzeby ponownej instalacji zakupionego programu. W takim przypadku wystarczy aktywować aplikację przesłanym kluczem aktywacyjnym.

Przed instalacją programu zalecamy zarchiwizowanie pobranego pliku instalacyjnego oprogramowania wraz z kluczem aktywacyjnym.

Category: Faq

Część aplikacji sprzedawanych jest w wersji stacjonarnej i/lub dodatkowo w wersji „portable”

Wersja stacjonarna – zakup takiej licencji związany jest z instalacją oprogramowania na komputerze (PC, laptop, notebook). Oznacza to, że korzystanie z danego programu wymaga jego uruchomienia z tego komputera.

Wersja portable – licencja w takiej wersji nie wymaga instalacji na komputerze. Zakupując taką wersję licencji Użytkownik otrzymuje link do pobrania skompresowanego folderu, który po rozpakowaniu należy skopiować na nośnik pamięci typu: pendrive, dysk USB itp. Do działania danej aplikacji wystarczy wtedy dostęp do dowolnego komputera z systemem Windows. Program uruchamiany jest z nośnika pamięci. Tam też znajdują się wszystkie dane związane z aplikacją.

Category: Faq

Jeżeli kupiłeś licencję lub subskrypcję aktualizacji i upłynął od tego czasu więcej niż rok, możesz zainstalować (lub przeinstalować) program na innym komputerze pod warunkiem posiadania zarchiwizowanego (skopiowanego) podczas zakupu instalatora (pliku instalacyjnego) oraz kluczy aktywacyjnych. Po zakupie produktu cyfrowego plik instalacyjny danej aplikacji jest przesyłany do pobrania w linku wiadomości e-mail.

Nie udostępniamy „starych” wydań aplikacji („starych” instalatorów).

Możemy natomiast pomóc w odzyskaniu kluczy aktywacyjnych, o ile były one u nas kupowane. Jeżeli nie, to należy skontaktować się z ich Sprzedawcą.

W przypadku, gdy nie minął rok od momentu zakupu licencji lub subskrypcji aktualizacji, aby przeinstalować program na innym komputerze wystarczy zainstalować wersję demonstracyjną danej aplikacji i aktywować kluczem aktywacyjnym zakupionym nie później niż po upływie jednego roku.

Category: Faq

Subskrypcję aktualizacji programu może kupić ten Użytkownik, który wcześniej zakupił nową licencję aplikacji. Tym samym jeżeli wcześniej nie kupowałeś licencji naszego programu musisz w pierwszej kolejności ją zakupić (nową licencję). Dopiero w kolejnym okresie czasu (po roku) możesz kupować subskrypcję aktualizacji.

Category: Faq

Tak.

Nie wymagamy ciągłości w zakupie subskrypcji aktualizacji. Przykładowo jeżeli kupiłeś licencję programu 3 lata temu i nie wznawiałeś jego aktualizacji to wystarczy zakupić jego subskrypcję teraz, aby mieć najnowszą wersję programu oraz dodatkowo rok jego wsparcia. Oznacza to, że wraz z zakupem subskrypcji otrzymujesz najnowsze wydanie programu plus dodatkowo rok wsparcia technicznego, w tym pobieranie jego uaktualnień.

Category: Faq

Wszystkie licencje naszych programów są dożywotnie (bezterminowe).

Dożywotnia licencja oznacza wieczne prawo do użytkowania zakupionej wersji programu. Kiedy kupujesz naszą licencję programu używasz go tak długo jak chcesz. Dodatkowo po zakupie masz prawo do rocznej aktualizacji posiadanej wersji zakupionego programu. Jeśli jednak po upływie roku będziesz potrzebował nowszej wersji programu, będziesz musiał dokupić jego uaktualnienie (tzw. subskrypcję aktualizacji).

Zakup subskrypcji aktualizacji (po pierwszym roku) daje Użytkownikowi prawo do pobierania i instalowania najnowszych wydań programu oraz do wsparcia technicznego w zakresie używanego przez niego aplikacji.

Category: Faq

Wszystkie nasza aplikacje działają w środowisku Windows 10. W przypadku starszych wersji systemu Windows przed zakupem licencji zalecamy zainstalowanie wersji demonstracyjnej programu celem sprawdzenia jego działania.

Nie mamy osobnych aplikacji na platformę iOS. Istnieje jednak możliwość pracy naszych aplikacji na komputerach MAC przy wcześniejszej instalacji oprogramowania Parallels lub zainstalowania systemu Windows przy użyciu Asystenta Boot Camp.

Category: Faq

Load More