PR-KOPIA-ONLINE

Zabezpiecz swoje dane genealogiczne w chmurze PLSOFT!

Kopia w chmurze PLSOFT (kopia online) zabezpieczy Państwa dane przed awarią komputera, uszkodzeniem dysku twardego czy też nieprawidłowym działaniem systemu operacyjnego na skutek czego system będzie musiał być zainstalowany ponownie.

W związku, z tym, że wszystkie dane wprowadzane w aplikacji Drzewo genealogiczne znajdują się na dysku twardym komputera (lokalnie) należy zadbać o regularne tworzenie kopii zapasowej danych: zarówno pliku danych jak i wszystkich wprowadzonych zdjęć, skanów, monografii itp. plików. Kopię taką należy wykonywać na innym nośniku (lub komputerze) niż aktualnie jest używany, gdyż w razie awarii tego komputera wykonywane kopie bezpieczeństwa też ulegną utracie.

Takie zadanie spełnia właśnie chmura PLSOFT. Jest to zewnętrzny serwer umożliwiający przechowywanie danych w postaci zaszyfrowanej. Jest to dedykowany komputer przeznaczony tylko do tego celu: do przechowywania kopii bezpieczeństwa Państwa danych. Co ważne zarówno przesyłanie danych jak i przechowywana kopia jest szyfrowana. Pliki kopii danych są udostępniane tylko uprawnionemu Użytkownikowi, czyli takiemu, który je wykonał.

Do archiwizowania kopii w chmurze PLSOFT jest wymagane założenie konta.

Załóż konto teraz i testuj przez 7 dni za darmo!

Obejrzyj film instruktażowy pokazujący jak założyć konto w chmurze PLSOFT oraz jak wykonać kopie bezpieczeństwa danych genealogicznych na serwerze PLSOFT.

Załóż konto i testuj przez 7 dni za darmo!

Ważność konta w chmurze PLSOFT: 365 dni

Dostępne parametry konta:

  1. pojemność do 2 GB i do 2 000 archiwizowanych plików
  2. pojemność do 5 GB i do 5 000 archiwizowanych plików
  3. pojemność do 10 GB i do archiwizowanych 10 000 plików